Usługi

Magazyn i składowanie


V

Magazynowanie rzeczy

Remont, brak miejsca, przeprowadzka – wszystko to może przysporzyć dużo kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej przestrzeni dla mebli, sprzętów czy innych elementów wyposażenia mieszkania lub biura. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, zapewniając profesjonalne magazynowanie – zarówno w zakresie realizowanych przez nas usług przeprowadzkowych, jak również w innych, nagłych, sytuacjach.

Nasz magazyn pozwala na przechowywanie różnego rodzaju mebli i sprzętów, które będą w pełni bezpieczne, również w perspektywie dłuższego składowania. Magazynujemy wyposażenie w optymalnych warunkach i jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o czas. W zakres naszych usług wchodzi również pakowanie mebli w celu zabezpieczenia ich – nie tylko na okres przechowywania, ale także w czasie transportu. Zapewniamy kompleksowe realizowanie zleceń, spełniając największe oczekiwania naszych Klientów.

Możliwe jest przechowywanie zarówno pojedynczych rzeczy, jak też wyposażenia całego mieszkania. Koszt magazynowania ustalany jest indywidualnie i zależy on głównie od ilości rzeczy oraz czasu ich przechowywania.